מרכז ישיבות ואולפנות בני עקיבא פתח במבצע לעידוד חיסונים בעשרות מוסדות הרשת במטרה לחזור לסביבת לימודים בטוחה ובריאה.

מרכז ישיבות ואולפנות בני עקיבא פתח במבצע לעידוד חיסונים בעשרות מוסדות הרשת במטרה לחזור לסביבת לימודים בטוחה ובריאה. כל תלמיד מוזמן להיכנס לאתר ייעודי שנפתח לשם כך ולהצהיר באופן אנונימי לחלוטין שהתחסן בחיסון ראשון. לאחר שהנתונים יאומתו מול משרד הבריאות- חמשת המוסדות וחמשת השכבות עם אחוזי ההתחסנות הגבוהים ביותר יזכו בפרסים.

במרכז ישיבות ואולפנות בני עקיבא החליטו להירתם למאמצים להגברת אחוזי ההתחסנות בקרב בני הנוער ופתחה במבצע התחסנות “כולם מתחסנים- כולם זוכים”. הרשת פתחה לעשרות אלפי תלמידיה ברחבי הארץ עמוד ייעודי בפלטפורמת גיוס ההמונים צר’די שמאפשר לכל תלמיד ותלמידה לדווח באופן אנונימי על ביצוע החיסון הראשון. המשנה למנכ”ל מרכז ישיבות ואולפנות בני עקיבא משה בר חיים הסביר איך יתנהל המבצע- “הנתונים של התלמידים נרשמים על פי הישיבה או האולפנה בה הם לומדים וחמשת המוסדות עם אחוזי ההתחסנות הגבוהים ביותר יזכו בפרסים ובראשם פעילות ליייזר טאג לכל תלמידי המוסד”. כמו כן ציין בר חיים שיהיה פרס המיועד למוסד ששיפר את אחוזי ההתחסנות אצלו לעומת טרום המבצע. הרשת הקפידה בתכנון המהלך לשמור על פרטיות התלמידים ולהימנע מיצירת רשימות מחוסנים ולכן המבצע מתמקד רק באחוזי ההתחסנות במוסדות.

מנכ”ל מרכז ישיבות ואולפנות בני עקיבא אלחנן גלט אמר- “תוך שמירה על זכויות הפרט, אנו מעודדים את תלמידנו לצאת ולהתחסן, זה חשוב לבריאות שלנו וחשוב ליכולת ללמוד בסביבה בריאה”.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות