ידידיה סנגרי, תלמיד כיתה ט׳ ביב״ע קרית הרצוג, זכה במקום ראשון בחידון הגמרא הארצי של החמ״ד

ידידיה סנגרי תלמיד כיתה ט' בישיבת בני עקיבא קריית הרצוג זכה בחידון הגמרא הארצי של החמ"ד שנערך היום בישיבת בני עקיבא נר תמיד

עשרות תלמידים השתתפו בחידון הגמרא הארצי של החמ"ד שהשלב האחרון שלו התקיים היום בישיבת בני עקיבא נר תמיד. 12 תלמידים העפילו לגמר אחרי מספר שלבים מקדימים בהם הוכיחו ידע ובקיאות רבה במספר מסכתות בגמרא. הזוכה המאושר הוא תלמיד כיתה ט' בישיבת בני עקיבא קריית הרצוג בבני ברק ידידיה סנגרי.

ראש ישיבת בני עקיבא נר תמיד הרב איתמר ליברמן אמר "בישיבה אנחנו לומדים גמרא ברמה גבוהה מאוד, כל התלמידים ניגשים לבגרות בגמרא. גם לחידון הקמנו את "סיירת מתכל" שראשי התיבות שלה הם מתכוננים לחידון. עונג היה לראות את התלמידים לומדים באהבה ובעוצמה גדולה. כל הכבוד לכל הנערים ששקדו שנה שלימה למרות קשיי הקורונה, זהו הניצחון שלנו. אני מברך את הזוכים."

ראש ישיבת בני עקיבא קריית הרצוג הרב משה צבי וקסלר בירך את תלמידו- "לימוד הגמרא הוא אחד מאבני היסוד בחינוך שלנו בישיבה. אני גאה בידידיה שהשקיע, למד וזכה במקום הראשון. ברצוני גם לברך את נתנאל גרוסמן ומאור גלעד שהפעילו אף הם לשלב הגמר. נמשיך לחנך את תלמידנו ללימוד התורה".