התכנית הייחודית של המחנה נבנתה מתוך תפיסת עולם חינוכית וערכית ברוח מרכז ישיבות בני עקיבא ובשיתוף עמותת דרכים

כל הפעילויות המתקיימות במחנה מתאימות לדרך זו, מפתחות את הנער ומצמיחות לו כנפים של אמונה ושמחת חיים.
במסגרת המחנה, הבנים יכירו חברים חדשים מכל רחבי הארץ, ישתתפו בטיולים בין נופי הגליל: בנחלים בהרים, ובעמקים, יכירו את ארצנו ואת עצמם. כמו כן, ייהנו מחוויות מרעננות ומהנות, ובאטרקציות יחודיות.
שיאו של השבוע הינו בשבת בעלת אווירה רוחנית וחברתית עמוסה בתוכן ובפעילות שתשאיר רושם על הבנים לאורך שנים.

יום ביקור להורים יתקיים יחד עם פעילות מתאימה ביום שישי, ובשאר הימים הבנים ימצאו בפעילות חווייתית רציפה אשר לא תניח להם רגע דל יתמלא אותם בחוויות ובערכים.
המחנה הינו בתנאי פנימיה מלאים וכולל לינה בחדרי ישיבת בני עקיבא מירון הממוזגים, שהות בקמפוס הירוק והמטופח, וארוחות מזינות וטעימות.

הערך המרכזי אותו אנו מניפים על דגל המחנה, הוא ערך המנהיגות.
ערך זה יכול לבוא לידי ביטוי ברבדים רבים. המנהיגות “הקלאסית” שכולנו חושבים עליה היא הובלה של קבוצה, פיקוד. זהו נדבך חשוב במנהיגות, אך למעשה זה רק שלב אחד מתוך הערך העצום הזה. כל נער, וכל אדם, מנהיג ומוביל את עצמו, בדרך בה הוא רוצה ובוחר ללכת, והמנהיגות הפנימית הזאת דורשת כוח לא פחות, ואף יותר, מלהנהיג קבוצה.
במגוון הפעילויות שיצרנו שמנו דגש על רחב על הצמחת מנהיגות אישית וקבוצתית.

כל בוקר נפתח בתפילה ולימוד, מתוך מנהיגות תורנית רוחנית וחיבור לשורש העולם כולו.
לאורך הימים בסמינריון יעברו הנערים חוויות מגוונות, אשר מטרתן הקניית ערכים, בפן המחשבתי והמעשי, וכן כיף, הנאה וחיבור פנימי.
ערך המנהיגות, ילווה אותנו לאורך ימי המחנה, ויבוא לידי ביטוי ברצועות תוכן בהנחיית המדריכים, סדנאות מנהיגות ODT ,טיול ומסע אלונקות מגבש ומאתגר, התנדבות, שבת בסימן מנהיגות וחוסן פנימי, שיחות עם דמויות מרתקות ומעוררות השראה וחיבור לעולמם וסיפורם האישי בנושא זה, ועוד.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות

פנו כבר היום לחיה

מנהלת ייעוץ והכוונה של מרכז ישיבות ואולפנות בני עקיבא

פנו כבר היום לחיה

מנהלת ייעוץ והכוונה של מרכז
ישיבות ואולפנות בני עקיבא