נחת רוח באולפנת בני עקיבא שירת הים בטקס מרגש נחנך אתמול בית מדרש "נחת רוח" באולפנת בני עקיבא שירת הים.

בטקס מרגש נחנך אתמול בית מדרש “נחת רוח” באולפנת בני עקיבא שירת הים. ברוח האולפנה גם בית המדרש נבנה בהשארת העולם המוזיקלי. ראש האולפנה אביגיל גולדשטיין אמרה במהלך הטקס- ” הלב מתרחב מלראות עוד מקום חדש ורחב ידיים ללימוד תורה וליצירה. וכשהלב מתרחב גם היצירות המוזיקליות והאומנותיות יהיו מורכבות ושלמות יותר.”

באולפנת בני עקיבא שירת הים נחנך אתמול בטקס מרגש בית מדרש ע”ש יונתן ינקלוביץ ז”ל שנספה בתאונת סנפלינג. המסע לגיוס התרומות לבניית בית המדרש החל לפני שנה וחצי וכעת נשלמה בנייתו. החזן הצבאי הראשי שי אברמסון ריגש את הקהל שביצע מספר שירים יחד עם אחיו של יונתן ז”ל. משפחתו של יונתן ז”ל היו אורחי הכבוד בטקס שנערך בהשתתפות סגן ראש מועצת מטה בנימין ומחזיק תיק החינוך שמריהו אירגאס, הרב איתן שנרב, נציג הישוב נווה צוף רפי בן בשט וסמנכ”ל התקצוב של מרכז ישיבות ואולפנות בני עקיבא הלל רוט. בהתאם לרוח האולפנה גם בית המדרש יהיה מוזיקלי ונבנה בהתאם. את המזוזה של בית המדרש קבע רבה של נווה צוף הרב יונתן בלס.

ראש האולפנה אביגיל גולדשטיין אמרה במהלך הטקס- “הלב מתרחב מלראות עוד מקום חדש ורחב ידיים ללימוד תורה וליצירה. וכשהלב מתרחב גם היצירות המוזיקליות והאומנותיות יהיו מורכבות ושלמות יותר. תודה למשפחת ינקלוביץ, לצוות הנפלא של האולפנה, ולכל השותפים בבניה, בצמיחה ובגיוס הכספים עד להגשמת החלום”.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות

פנו כבר היום לחיה

מנהלת ייעוץ והכוונה של מרכז ישיבות ואולפנות בני עקיבא

פנו כבר היום לחיה

מנהלת ייעוץ והכוונה של מרכז
ישיבות ואולפנות בני עקיבא